El Chapo on värvikas mehhikopärane tänavatoidukoht, mille kirevate seinte vahel on kuumad ja erksad maitsed. Meie rikkalik menüü sobib hästi nii lõunaks, ooteks kui õhtusöögiks, nii lihasõpradele kui ka veganitele.

Joogikaardil on aukohal Mehhiko õlu, tekiila ja mezcal ning nendest valmistatud kokteilid, aga leidub ka klassikalist, kohalikku ja muidugi alkoholivaba.

Omaette vaatamisväärsus on El Chapo värvikas atmosfäär, mis on inspireeritud Mehhiko põlisrahva asteekide kultuurist ja kunstist kui ka tänapäevasest tänavakunstist. Eritellimusena valminud seinamaalingute autor on kunstnik ja fotograaf Ralf Sannikov.

Lisa elule vürtsi ja broneeri laud juba täna! ¡Buen provecho!

 

El Chapo is a colourful Mexican style street food joint where the walls are as vibrant and hot as the flavours. Our rich menu is suitable for snacks, lunch and dinner, both for meat lovers and vegans. 

Mexican beer, tequila and mezcal and cocktails made from them take pride of place on the drink menu, but there are also classic, local and, of course, non-alcoholic. 

El Chapo’s colourful interior, inspired by Mexico’s indigenous Aztec culture as well as by contemporary street art, is an attraction in itself. The author of the murals is the artist and photographer Ralf Sannikov. 

Spice up your life and book a table today! ¡Buen provecho!